Trio reklama s.r.o.

služby

Služby které nabízíme

expose-seperator
grafika

Grafické práce

Grafické práce na míru.

Nabízíme grafické práce na míru zákazníka. Jedná se především o tvorbu outdoorové reklamy, tvorbu log, zpracování firemní Identity a zpracování tiskovin. Nabízíme kompletní služby DTP studia: sazba, scan, úprava fotografií, předtisková příprava.

tiskárna

Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk na stroji Mutoh Valuejet 1324.

Tisk ve špičkové kvalitě na různé druhy materiálu. Samolepící PVC folie, papír různé gramáže od 80g/m2 až 160g/m2, banner, vlajkovina, perforovaná folie.

laminace

Velkoformátová laminace

Velkoformátová laminace a to do šíře 140 cm.

Nábízíme velkoformátovou laminaci za studena která spolehlivě ochraní tištěné materiály proti povětrnostním vlivům

rek. předměty

Reklamní předměty

Prodej a potisk reklamních předmětů.

Reklamní předměty si můžete vybrat z řady katalogů, které máme pro Vás připraveny. Potisk provádíme různými technologiemi: tamponovým tiskem, laserem, sublimačním tiskem, sítotiskem, UV tiskem.

kopírování

Kopírování

digitální malonákladový tisk na stroji Konica Minolta bizhup C224e

Digitální barevný i černobílý tisk. Tisk od formátu A5 do formátu A3+. Tisk na různé gramáže papíru až do gramáže 350g/m2. Vhodné pro realizaci malých nákladů tiskovin – tisk vizitek, letáků, propagačních materiálů. Samozřejmostí je scanování do formátu A3.

potisk

Potisk textilu

Potisk textilu různými technologiemi.

potisk textilních materiálů pomocí řezaných nažehlovacích fólií. Folie má matný gumový povrch a je vhodná pro potisk  trik, mikin kšiltovek, sportovních a pracovních oděvů z bavlny, polyesteru.

Sublimační tisk aplikujeme na materiály z umělých vláken. Jeho výhodou jsou nízké náklady, velká odolnost a hlavně to, že  lze natisknout jakýkoliv motiv – problémem nejsou žádné barevné odstíny, barevné přechody ani detailní fotky. Je vhodný pro potisk sublimačních trik, dresů, vlajek, kravat, polštářků.

Další technikou, kterou potiskujeme textil je Transferový sítotisk. Tiskne se sítotiskem na přenosový papír. Po natištění se barvy pomocí teploty a tlaku přenáší z přenosového papíru na potiskované materiály. Výhodou této metody je vyšší intenzita barev zvláště na tmavých odstínech textilií a větší přesnost jejich soutisku. Vhodné pro potisk trik, mikin, čepic, deštníků, tašek.

výšivka

Výšivka na textil

Strojní vyšívání na stroji Melco Amaya

Pomocí výšivky můžete umístit Vaše logo, nebo nápis na textil nejtrvanlivějším způsobem. Textil můžeme vyšít až 16 různými barvami. Výšivka je vhodná na velké množství materiálů. Pracovní oděvy – montérky, zástěry….Oděvy – trička, polokošile, mikiny, bundy…..Textilní materiály – ručníky, deky, ubrusy atd.

výroba reklamy

Výroba reklamy

Výroba a montáž reklamy

Nabízíme výrobu reklamních tabulí, reklamních štítů, reklamních panelů, informačních systémů, směrových cedulí, polep výloh, polep automobilů a mnoho dalšího.

Nabízíme nejen výrobu, ale také následnou montáž.

razítka

Výroba razítek

Výroba razítek Colop.

Výroba štočků a razítek od firmy Colop. Katalog naleznete zde

dárky

Dárkové předměty

Výroba dárkových předmětů.

Výroba puzzlí, hrnečků s potiskem, polštářků, podložek pod myš.